Szukaj produktów

Dywaniki gumowe

Nowe produkty

Każdy, kompleksowo wyposażony pojazd powinien dysponować solidnymi, odpowiednio wykonanymi, dopasowanymi oraz estetycznymi dywanikami samochodowymi. Odpowiedzią na te oczekiwania są nasze dywaniki gumowe wysokiej jakości. Oferowane przez nas dywaniki samochodowe gumowe, są doskonale przygotowane pod kątem kształtu oraz rozmiaru. Dzięki temu każdy Klient sięgający po nasze produkty może mieć pewność, że dany produkt będzie idealnie dopasowany do jego samochodu.  Zamieszczony katalog, który został uporządkowany ze względu na marki oraz modele aut pozwoli Państwu odnaleźć takie realizacje, które pod każdym względem okażą się doskonałe.

Dywaniki gumowe czyli jak zadbać o czyste wnętrze jesienią i zimą

Pragniemy podkreślić, iż nasz asortyment gumowych dywaników

wyróżnia nie tylko pełne dopasowanie do każdego samochodu różnych marek na przykład bmw, audi, subaru czy mercedes ale także wielu innych. Istotna jest także trwałość, którą produkty te zawdzięczają wykorzystanym do produkcji tworzywom. Atutem okazuje się tutaj

bezzapachowa guma PTE, skutecznie wzmocniona oraz wyposażona w stopery, dzięki którym dywaniki samochodowe nie przemieszczają się. Bezcenna okazuje się także obecność wysokich rantów, które uniemożliwiają wodzie oraz nieczystością wylewanie się w trakcie jazdy.
W naszej ofercie odnajdą Państwo komplety przygotowane z myślą o konkretnym modelu auta. Tak skomponowana kolekcja na pewno ułatwi odnalezienie właściwego rozwiązania. Wszystkie realizacje łączy zawsze solidna budowa, funkcjonalne elementy dodatkowe udoskonalające konstrukcję produktu oraz atrakcyjna cena pozwalająca cieszyć się niskimi kosztami zakupu. Jesteśmy przekonani, że nasze dywaniki gumowe pozwolą zachować czystość w samochodzie.
Jest 519 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 519 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 519 elementów