Szukaj produktów

Podróż z psem

Mata samochodowa - pokrowiec do przewozu psa

Przedstawiamy Państwu produkty, które doskonale chronią auto przed zabrudzeniami i zniszczeniami, jakie bez wątpienia wiążą się z transportem czworonogów. Kto ma swojego zwierzaka, ten wie, że wszechobecna sierść i zabrudzenia to codzienność w takich sytuacjach. Z tego też względu proponujemy maty samochodowe dla psa, które znacznie ułatwiają utrzymanie pojazdu w czystości. Ich zastosowanie pozwala praktycznie całkowicie wyeliminować ryzyko zabrudzeń związanych z brudnymi łapami zwierzaka lub też liniejącą sierścią. Dla osób które pragną mieć stuprocentową pewność ochrony tapicerki samochodu polecamy uzupełnić takowy zestaw o gumowe dywaniki samochodowe i pojazd będzie całkowicie chroniony przed zabrudzeniami!

Sprawdzony sposób na problem sierści w samochodzie czyli mata dla psa do samochodu

Oferowane w tej kategorii produkty występują w kilku wersjach. Dostępna w naszym sklepie mata dla psa do samochodu jest wystarczająco duża, by okryć całą tylną kanapę lub też wyłącznie 1/3 lub 2/3 siedzenia. Dzięki czemu pozostawia ona miejsce dla innych osób, które ewentualnie chciałyby usiąść z tyłu ze zwierzakiem. Jest to szczególnie istotne jeżeli nasz czworonożny pupil boi się samotnie podróżować. W naszej stałej ofercie dostępne są również wersje maty samochodowej dla psa na przedni fotel. Doskonałym uzupełnieniem wspomnianej oferty są szelki z pasami, które dbają o bezpieczeństwo czworonoga podczas przejazdu.
Oferowane w tej kategorii produkty dostępne są w kilku wersjach przeznaczenia. Pokrowiec ochronny do przewozu psa na kanapę jest wystarczająco duży, by okryć całą tylną kanapę w raz z ochroną tapicerki drzwi. Dostępne są również wersje pokrywające tylko 1/3 siedzenia lub 2/3 siedzenia, dzięki czemu pozostawione jest miejsce dla innych osób, które ewentualnie chciałyby usiąść z tyłu ze zwierzakiem. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy nasz czworonożny pupil boi się samotnie podróżować. W stałej ofercie dostępne są również wersje maty samochodowej dla psa na przedni fotel oraz maty służące do wyłożenia w przestrzeni ładunkowej samochodów w wersji KOMBI , HTB, SUV. 

- Notujemy coraz większą sprzedaż, bo rośnie świadomość posiadaczy psów, że zwierzę musi być przewożone w samochodzie we właściwych warunkach, zabezpieczających zarówno kierowcę, pasażerów samochodu i psa także – rekomenduje Dariusz Jankowski, menadżer naszego e-sklepu www.pokrowcenamiare.pl
– Również względy higieniczne i estetyczne zachęcają do przystosowania samochodu do przewożenia psa lub innego zwierzęcia.
Na uwagę zasługuje również łatwość montażu mat samochodowych dla psa. Aby zamontować matę do samochodu, wystarczy posłużyć się wygodnym systemem rzepów. W kilka sekund łatwo można przygotować samochód do transportu swojego ulubionego zwierzaka. Również czyszczenie mat dla psa nie nastręcza zbytniej trudności. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i mata będzie jak nowa.

Ślady brudnych łap w aucie to przeszłość z naszymi matami samochodowymi dla psa 

Na uwagę zasługuje również łatwość montażu mat samochodowych dla psa. Aby zamontować matę do samochodu wystarczy posłużyć się wygodnym systemem rzepów. W kilka sekund będą Państwo w stanie przygotować samochód do transportu swojego ukochanego zwierzaka. Również czyszczenie mat do samochodu dla psa nie nastręcza zbytniej trudności. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i mata będzie jak nowa. Jakże irytujące są ślady psich łap i sierści wtartej w tapicerkę, gdy pies przewożony jest bez odpowiedniego wyposażenia samochodu. W naszym sklepie internetowym są do zakupienia przydatne akcesoria – eksponowane po wskazaniu słów kluczowych: mata dla psa do samochodu, mata samochodowa dla psa, mata ochronna do przewozu psa, mata do przewozu psa, mata do samochodu dla psa, pokrowiec do samochodu dla psa.

Szelki samochodowe dla psa i pasy bezpieczeństwa do przewozu psa

Przewożąc psy samochodem, który nie został odpowiednio wyposażony, narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko zwierzę, ale również pozostałych pasażerów i nas samych. Dzięki głośnym kampaniom społecznym większość osób podróżujących samochodem jednak dobrze wie, jak istotne jest używanie pasów bezpieczeństwa dla psa oraz specjalnych szelek samochodowych. Nasze maty i pokrowce do przewozu psa są przystosowane do montażu tych niezbędnych dla bezpieczęństwa elementów. 
Nadal niewiele osób ma pełną świadomość zagrożenia, jakie niesie ze sobą przewożenie niezabezpieczonego zwierzęcia. Przeprowadzone badania pokazują, że podczas wypadku przedmiot ważący 10 kg uderza w kierowcę z siłą ponad 400 kg - przy założeniu, że pojazd poruszał się z prędkością tylko 50 km/h. Nietrudno domyślić się, że w takim wypadku pies, który nie został odpowiednio przypięty, ma niewielkie szanse na przeżycie wypadku drogowego z nagłym hamowaniem. Trzeba jednak uświadomić sobie także, że stanowi duże zagrożenie dla kierowcy i innych pasażerów.


Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów