Kategorie

Nowe produkty

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo akcesoria niezbędne w każdym dobrze wyposażonym pojeździe. Sprzedajemy dywaniki samochodowe, pokrowce samochodowe na fotele oraz wiele innych artykułów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować Klientom pewne rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Posiadamy wyroby renomowanych producentów, które na pewno nie zawiodą żadnego kierowcy, niezależnie od tego, jakie auto posiada.

Oferujemy dywaniki przeznaczone do pojazdów ciężarowych, dostawczych oraz osobowych. Wyposażone są w one w głębokie kratki pozwalające na zbieranie zanieczyszczeń, solidne krawędzie, wzmocnienia pod stopami kierowcy oraz stopery, które uniemożliwiają przemieszczenie się dywanika podczas jazdy.

Prócz dywaników oraz pokrowców na fotele udostępniamy szeroką gamę artykułów podwyższających komfort podroży, takich jak podkładki lędźwiowe czy wkładki masujące, a także koszulki samochodowe, maty oraz pokrowce na kierownicę. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia.