Szukaj produktów

Pokrowce i maty ochronne do przewozu psa

Nowe produkty

Mata samochodowa - pokrowiec do przewozu psa

Przedstawiamy Państwu produkty, które doskonale chronią auto przed zabrudzeniami i zniszczeniami, jakie bez wątpienia wiążą się z transportem czworonogów. Kto ma swojego zwierzaka, ten wie, że wszechobecna sierść i zabrudzenia to codzienność w takich sytuacjach. Z tego też względu proponujemy maty samochodowe dla psa, które znacznie ułatwiają utrzymanie pojazdu w czystości. Ich zastosowanie pozwala praktycznie całkowicie wyeliminować ryzyko zabrudzeń związanych z brudnymi łapami zwierzaka lub też liniejącą sierścią. Dla osób które pragną mieć stuprocentową pewność ochrony tapicerki samochodu polecamy uzupełnić takowy zestaw o gumowe dywaniki samochodowe i pojazd będzie całkowicie chroniony przed zabrudzeniami!

Sprawdzony sposób na problem sierści w samochodzie czyli mata dla psa do samochodu

Oferowane w tej kategorii produkty występują w kilku wersjach. Dostępna w naszym sklepie mata dla psa do samochodu jest wystarczająco duża, by okryć całą tylną kanapę lub też wyłącznie 1/3 siedzenia. Dzięki czemu pozostawia ona miejsce dla innych osób, które ewentualnie chciałyby usiąść z tyłu ze zwierzakiem. Jest to szczególnie istotne jeżeli nasz czworonożny pupil boi się samotnie podróżować. W naszej stałej ofercie dostępne są również wersje maty samochodowej dla psa na przedni fotel. Doskonałym uzupełnieniem wspomnianej oferty są szelki z pasami, które dbają o bezpieczeństwo czworonoga podczas przejazdu.

Ślady brudnych łap w aucie to przeszłość z naszymi matami samochodowymi dla psa !

Na uwagę zasługuje również łatwość montażu mat samochodowych dla psa. Aby zamontować matę do samochodu wystarczy posłużyć się wygodnym systemem rzepów. W kilka sekund będą Państwo w stanie przygotować samochód do transportu swojego ukochanego zwierzaka. Również czyszczenie naszych mat dla psa nie nastręcza zbytniej trudności. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i mata będzie jak nowa.

Maty i pokrowce do samochodu – to sprawdzony sposób na problem sierści w samochodziePrzewożąc psy samochodem, który nie został odpowiednio wyposażony, narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko zwierzę, ale również pozostałych pasażerów i nas samych. Dzięki głośnym kampaniom społecznym większość osób podróżujących samochodem jednak dobrze wie, jak istotne jest instalowanie pasów bezpieczeństwa dla psa oraz użytkowanie pokrowców na fotele, przystosowanych do przypinania smyczy i szelek dla psa, niezależnie od tego, czy siedzimy na fotelu z przodu, a pies na tylnym siedzeniu, czy umieszczamy psa w przestrzeni ładunkowej samochodu w wersji kombi, także w wersji z kratką.

Nieodzowne są także specjalne maty na siedzenia samochodu lub do wykładania w przestrzeni ładunkowej w samochodach w wersji kombi, bo nadal niewiele osób ma pełną świadomość zagrożenia, jakie niesie ze sobą przewożenie niezabezpieczonego zwierzęcia. Przeprowadzone badania pokazują, że podczas wypadku przedmiot ważący 9 kg uderza w kierowcę z siłą ponad 450 kg - przy założeniu, że pojazd poruszał się z prędkością 90 km/h. Nietrudno domyślić się, że w takim wypadku pies, który nie został odpowiednio przypięty, ma niewielkie szanse na przeżycie wypadku drogowego z nagłym hamowaniem. Trzeba jednak uświadomić sobie także, że stanowi duże zagrożenie dla kierowcy i innych pasażerów.

A także irytujące są ślady psich łap i sierści wtartej w tapicerkę, gdy pies przewożony jest bez odpowiedniego wyposażenia samochodu. W naszym sklepie internetowym są do zakupienia przydatne akcesoria – eksponowane po wskazaniu słów kluczowych: mata dla psa do samochodu, mata samochodowa dla psa, mata ochronna do przewozu psa, mata do przewozu psa, mata do samochodu dla psa, pokrowiec do samochodu dla psa.

Ich zastosowanie pozwala praktycznie całkowicie wyeliminować ryzyko zabrudzeń związanych z brudnymi łapami zwierzaka lub liniejącą sierścią. Dla osób, które pragną mieć stuprocentową pewność ochrony tapicerki samochodu podpowiadamy uzupełnienie zestawu o gumowe dywaniki samochodowe - i tak wyposażony pojazd będzie całkowicie chroniony przed zabrudzeniami.

Oferowane w tej kategorii produkty dostępne są w kilku wersjach. Mata dla psa do samochodu jest wystarczająco duża, by okryć całą tylną kanapę lub dostępna jest w wersji pokrywającej tylko 1/3 siedzenia lub 2/3 siedzenia, dzięki czemu pozostawia ona miejsce dla innych osób, które ewentualnie chciałyby usiąść z tyłu ze zwierzakiem. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy nasz czworonożny pupil boi się samotnie podróżować. W stałej ofercie dostępne są również wersje maty samochodowej dla psa na przedni fotel oraz maty służące do wyłożenia w przestrzeni ładunkowej samochodów w wersji kombi. Uzupełnieniem tej oferty są szelki z pasami, które zapewniają zwierzętom, ale także ludziom bezpieczeństwo podczas przejazdu.

- Sprzedaż notujemy coraz większą, bo rośnie świadomość posiadaczy psów, że zwierzę musi być przewożone w samochodzie we właściwych warunkach, zabezpieczających zarówno kierowcę, pasażerów samochodu i psa także – rekomenduje Dariusz Jankowski, menadżer naszego e-sklepu www.PokrowceNaMiare.pl
A także względy higieniczne i estetyczne zachęcają do przystosowania samochodu do przewożenia psa lub innego zwierzęcia.

Na uwagę zasługuje również łatwość montażu mat samochodowych dla psa. Aby zamontować matę do samochodu, wystarczy posłużyć się wygodnym systemem rzepów. W kilka sekund łatwo można przygotować samochód do transportu swojego ulubionego zwierzaka. Również czyszczenie mat dla psa nie nastręcza zbytniej trudności. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i mata będzie jak nowa.

Oprócz mat służących do rozkładania, albo na tylnym siedzeniu, albo w przestrzeni ładunkowej w wersji kombi, przystosowanej do przewożenia zwierząt - do zakupienia są też specjalne smycze dla psów, które z jednej strony wpinamy w zapięcie pasów bezpieczeństwa, a z drugiej strony za pomocą dwóch karabińczyków przypinamy do bocznych uchwytów w szelkach, co zabezpiecza w jeszcze lepszy sposób naszego zwierzaka przed przeciążeniami spowodowanymi gwałtownym hamowaniem.

Dostępne są szelki multifunkcyjne dla psa i szelki dla psa z pasami bezpieczeństwa w wersji 2w1 (dwa w jednym).
Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów