Szukaj produktów

Pokrowce i maty ochronne do przewozu psa

Nowe produkty

Mata samochodowa dla psa

Przedstawiamy Państwu produkty, które doskonale chronią auto przed zabrudzeniami i zniszczeniami, jakie bez wątpienia wiążą się z transportem czworonogów. Kto ma swojego zwierzaka, ten wie, że wszechobecna sierść i zabrudzenia to codzienność w takich sytuacjach. Z tego też względu proponujemy maty samochodowe dla psa, które znacznie ułatwiają utrzymanie pojazdu w czystości. Ich zastosowanie pozwala praktycznie całkowicie wyeliminować ryzyko zabrudzeń związanych z brudnymi łapami zwierzaka lub też liniejącą sierścią. Dla osób które pragną mieć stuprocentową pewność ochrony tapicerki samochodu polecamy uzupełnić takowy zestaw o gumowe dywaniki samochodowe i pojazd będzie całkowicie chroniony przed zabrudzeniami!

Sprawdzony sposób na problem sierści w samochodzie czyli mata dla psa do samochodu

Oferowane w tej kategorii produkty występują w kilku wersjach. Dostępna w naszym sklepie mata dla psa do samochodu jest wystarczająco duża, by okryć całą tylną kanapę lub też wyłącznie 1/3 siedzenia. Dzięki czemu pozostawia ona miejsce dla innych osób, które ewentualnie chciałyby usiąść z tyłu ze zwierzakiem. Jest to szczególnie istotne jeżeli nasz czworonożny pupil boi się samotnie podróżować. W naszej stałej ofercie dostępne są również wersje maty samochodowej dla psa na przedni fotel. Doskonałym uzupełnieniem wspomnianej oferty są szelki z pasami, które dbają o bezpieczeństwo czworonoga podczas przejazdu.

Ślady brudnych łap w aucie to przeszłość z naszymi matami samochodowymi dla psa!

Na uwagę zasługuje również łatwość montażu mat samochodowych dla psa. Aby zamontować matę do samochodu wystarczy posłużyć się wygodnym systemem rzepów. W kilka sekund będą Państwo w stanie przygotować samochód do transportu swojego ukochanego zwierzaka. Również czyszczenie naszych mat dla psa nie nastręcza zbytniej trudności. Wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i mata będzie jak nowa.

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów